Компанія Olerom стала учасником організаційного комітету української делегації на Annual Investment Meeting 2018 в Дубаї!

З 9 по 11 квітня 2018 року в Дубаї відбудеться інвестиційний форум Annual Investment Meeting 2018 – найбільше і найпрестижніше у світі зібрання інвестиційної спільноти, у якому візьмуть участь близько 20 000 учасників зі 141 країни світу. З метою залучення прямих іноземних інвестицій на український ринок на форумі буде активно представлено українську делегацію у складі офіційних державних осіб і топ-бізнесменів. Компанія OLEROM також приєдналася до цієї масштабної події, ставши учасником організаційного комітету української делегації.

Інвестиційний форум Annual Investment Meeting 2018 об’єднає представників найвідоміших аграрних компаній, міжнародних інвесторів та світових лідерів-імпортерів аграрної продукції.

OLEROM постійно розширює свої горизонти, активно працюючи в напрямі міжнародного партнерства та розвитку українського бізнесу. Ми пишаємося тим, що наша компанія нещодавно стала єдиним ексклюзивним партнером у країнах СНД на масштабному інноваційному форумі Arab Innovation. Надзвичайно приємно знову завітати в Дубай разом із офіційними державними особами і впливовими бізнесменами з України як учасник організаційного комітету української делегації найбільшого інвестиційного форуму світу AIM 2018, – прокоментувала CEO і засновник компанії OLEROM Ольга Редзюк.

Інвестиційний форум AIM 2018 – це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з бізнес-експертами, відомими політиками і міжнародними топ-інвесторами, а також взяти участь в офіційних церемоніях, спеціальних подіях та ключових заходах форуму.

У програмі форуму:

  • ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ХАБ – місце зустрічі з ТОП-інвесторами та ТОП-фондами;
  • СТЕНД УКРАЇНИ – спеціально облаштоване місце для перемовин членів делегації з інвесторами та чиновниками з усього світу;
  • КОНФЕРЕНЦІЯ, де ви отримаєте найсучаснішу інформацію про останні тренди, прогнози розвитку прямих іноземних інвестицій та стратегії заохочення інвестицій від бізнес-експертів та політичних лідерів;
  • ГАЛА-ВЕЧЕРЯ та УКРАЇНСЬКИЙ ВЕЧІР – нетворкінг з делегатами форуму, VIP-членами української делегації та іноземними інвесторами.

Компанія OLEROM буде рада бачити вас у складі української делегації на інвестиційному форумі AIM 2018 в Дубаї. Приєднуйтесь!

Устигніть забронювати місце за найкращою ціною! З питань купівлі квитків звертайтеся за телефонами: +38 (044) 222-84-74, +38 (050) 353-17-57, +38 (067) 327-90-89, +38 (063) 526-82-80.

Детальніше про компанію OLEROM Ви можете дізнатися з офіційного сайту і соцмереж – Facebook та Instagram.

 

За детальною інформацією про подію, акредитацію і медіапартнерство звертайтеся за телефоном: +38 (044) 222-84-74, або на пошту: o.dmytrenko@olerom.ua.

Автор: Olerom Consulting
Подписка на новости
Мы в соц. сетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Google+