III Форум креативних индустрій

III Форум креативних индустрій
Дата проведения:
07
Сентябрь
2018
До начала осталось:
Це проект, який вже декілька років поспіль об’єднує представників креативних індустрій для обговорення актуальних тем: бізнес, маркетинг та комунікації, дизайн, кіно і шоу-бізнес, медіа, технології і стартапи, соціальні ініціативи, тощо.
Тренер:
Место проведения:
Киев
НСК Олимпійський, Президентське ложе
Цена:
5500грн.
  • Описание
Описание тренинга

Про форум

Форум Креативних Індустрій цьогоріч відкриває серію професійних заходів в рамках Днів Креативності в Україні. Це проект, який вже декілька років поспіль об’єднує представників креативних індустрій для обговорення актуальних тем: бізнес, маркетинг та комунікації, дизайн, кіно і шоу-бізнес, медіа, технології і стартапи, соціальні ініціативи, тощо. Це майданчик, що створений надихати, аналізуючи досягнення та труднощі сфери, і відкривати перспективи розвитку креативних індустрій. Тут щороку збирається найінтелектуальніша креативна тусовка. Тільки тут ти відчуєш на собі атмосферу максимально наближену до найвідомішого міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions.

Приватна закрита бiзнес подiя з провiдними експертами креативних iндустрiй.

Вечеря буде мати креативний і вільний формат для бізнес спілкування.

Видiляються наступнi бiзнес-зони:

  • Шоу-бізнес. Культура. Мистецтво. Розвиток креативних арт-проектів
  • Спорт - як бізнес. Селебрітіс. Люкс індустрія. Створення власних марок
  • Хай-Тек. Інновації. Створення та розвиток інноваційних бізнес проектів
  • Футурологія. Експерименти уяви про майбутнє
  • Маркетинг. Реклама. Продакшн. Позиціонування креативних проектів

На Creative Business Community Dinner будуть обговорюватися спільні проекти, бізнес можливості, варіанти розвитку на міжнародних ринках проектів, що базуються на інноваціях, технологіях, креативних та культурних ідеях.

Серед хедлайнерiв вечерi:

міжнародні експерти за напрямками бізнес-зон, дипломати, спікери Форуму Креативних Індустрій, відомі українські зірки, міністри за напрямками, мери провідних міст України.